1

Restoran

Masaya servis yapan uzun oturumlu restoranlar,hızlı restoranlar,kebap restoranları ORION’un dokunmatik terminal ve/veya el terminalleri ile sipariş alma,mutfak bar gibi sipariş noktalarına sipariş iletme, hesap, ödeme, stok ve maliyet kontrolü, raporlama işlemleri için ORION Pos kullanıp işletmelerini rahatlıkla kontrol edebilirler.

Kendilerine ait standart bir sistem oluşturup büyümek için bu standartları kullanabilirler.

Yeni şubelerinde varolan otomasyon sistemi ile daha kısa zamanda hedeflerine ulaşabilirler.

 
Cafe
 

Kafe

Masaya servis yapılan kafeler, kahve zincirleri vb. işletmeler ORION POS’un dokunmatik sabit terminal veya el terminallerini kullanarak tüm siparişlerini hızlıca alırlar, sipariş noktalarına bildirirler. Günsonunda istedikleri raporları alıp kendi öngörülerini yapabilirler.

 
Bar
 

Bar

Hızlı direk satış ve masaya servis yapılan kalabalık barlar işletme sahipleri için kontrol edilmesi zor olan işletme sınıfına girerler.Kalabalık içinden kasaya gitmek garsonlar için zordur.Aynı şekilde onlarca el barmene para uzatarak içecek ister ve bir sisteminiz yoksa işler karışabilir.

En çok bilinçli ya da bilinçsiz kaçağın oluştuğu işletme tplerinden biri barlardır. ORION POS size bu konuda oldukça yardımcı olabilir. ORION’un el terminali ile kalabalık içinden sipariş alabilir,kasaya ya da bara gitmeden siparişinizi bardaki yazıcıdan çıkartabilirsiniz. Bardan yapılan direk satışları ORION Dokunmatik terminalden geçirip müşterinin yazıcıdan çıkan fişle birlikte içecek almasını sağlayarak barmenlerin para ile olan ilişkisini kesebilirsiniz. Günsonunda alacağınız ürünsatış ve stok raporları ile cironuzu karşılaştırıp uyumluluk kontrolü yapabilirsniz. Ön ödemeli satışlar için müşterilerinize manyetik kart,smart kart ya da akıllı elektronik bileklik vererek harcamalarını sıcak para dönmeden kontrol altına alabilirsiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Bize Ulaşın

Merhaba, size en kısa sürede ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Gönder
Gönderiliyor...