Muhasebe Programlamları ile entegrasyon;

Orion POS Logo, Luca Koza, Eta, Mikro, Netsis, Uyumsoft, Zirve gibi muhasebe programlarıyla tam entegrasyon sağlayarak hayatınızı kolaylaştırır. Hatasız ve bir bütün olarak çalışmanıza yardım eder. İşletmenizde bu programları kullanıyorsanız online aktarım veya gün sonunda satışlarınızı içeren bir dosya otomatik olarak oluşturularak bu programlara aktarılır ve satışlarınızdan kaynaklanan datalar ile kasa, cari, stok gibi muhasebe kayıtlarınız güncellenir.

Logo, Luca Koza, Eta, Mikro, Netsis, Uyumsoft, Zirve’nin yanı sıra başka bir muhasebe programı kullanmak isterseniz sizin adınıza bu firmalarla bağlantı kurup entegrasyon yapabilir ve Orion ile tam uyumlu çalışmalarını sağlayabiliriz.

Yemeksepeti, Getir ve Trendyol entegrasyonu;

Yemeksepeti, Getir ve Trendyol’dan gönderilen siparişler, entegrasyon sayesinde anında Orion Pos ekranlarına düşer, tarafınızdan onaylanan siparişleriniz mutfak, bar ve diğer paket hazırlama noktalarından çıkar.

CALLER ID (Arayan numaranın ekranda görünmesi) entegrasyonu;

Orion’un caller ID ürünleri ile entegrasyonu mevcuttur. Telefon hattı ile Orion arasına bağlanan bir caller ID cihazı sayesinde gelen aramalar direkt olarak Orion’da bulunan müşteri kayıt formunu ekranınıza getirir.

Bu sayede bir kez kaydettiğiniz bir müşterinizin siparişi için her defasında bilgilerini almaktan kurtulmuş olur, hızlıca sipariş alırsınız ayrıca müşterinize ismi ile hitap edebilir ve önceki siparişleri ile cari bilgilerini ekranınızda görebilirsiniz.

 

ENTEGRASYONLAR

Orion ile birlikte işletmenizde başka yazılımlar da kullanıyor olabilirsiniz. Örneğin muhasebe, stok, otel ön büro, internet yemek satış portalları, çağrı merkezi santral yazılımları gibi. Orion’un yazılım altyapısı çok gelişmiş olduğundan, kullanmak istediğiniz diğer yazılımlar ile kolayca entegre olabilmektedir.

Otel Önbüro sistemleri ile entegrasyon

Orion’un halihazırda Odeon ve Elektra otel önbüro programları ile entegrasyonu mevcuttur. Müşterilerin otel içindeki gelir merkezlerinde yaptıkları harcamalar otomatik olarak müşteri folyolarına eklenir ve personelinize büyük zaman kazandırır.

Aynı şekilde başka otel önbüro programı kullanmak isterseniz sizin adınıza bu firmalarla bağlantı kurup entegrasyon yapabilir ve Orion ile tam uyumlu çalışmalarını sağlayabiliriz.

Çağrı Merkezi ve Telefon Santralleri ile entegrasyon

Bazı işletmelerde özellikle paket servisi için santral desteği ile çağrı merkezi yazılımları mevcuttur. Orion’un halihazırda LG santral ve FGS çağrı merkezi sistemleri ile entegrasyonu mevcuttur.

Gelen çağrılar Orion ekranına düşmekte ve yönetilmektedir. Tüm telefon operasyonları entegrasyon sayesinde operatörler tarafından Orion ekranlarından yapılmaktadır.


Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Bize Ulaşın

Merhaba, size en kısa sürede ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Gönder
Gönderiliyor...