En iyi Pos yazılımı

En iyi Pos yazılımı

Kullanıcı deneyimleri, 25 yıllık birikim ve en yeni yazılım teknolojileri kullanılarak geliştirilmiş en özgün restoran otomasyon yazılımı. Orion Satış Noktası Sistemleri; Sipariş,satış,ürün hazırlama, hesap, adisyon, ödeme, stok maliyet takibi ve detaylı raporlamalar ile işletmenizin tüm ihtiyaçlarını tek elden çözer.

Detay
En İyi Android - IOS Mobil uygulama

En İyi Android - IOS Mobil uygulama

Sektöre özel yazılmış, yüzlerce yerde denenmiş, en hızlı kablosuz bağlantı teknolojilerini kullanılan en hızlı mobil uygulamadır. Fiziksel olarak kullanılması zor görünen bahçe, ara kat, cam bölme gibi yerlerde ve uzak mesafelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Detay
En kapsamlı Stok yönetimi

En kapsamlı Stok yönetimi

Konuk ağırlama sektöründeki restoran, cafe, bar, fast food, otel vb. yiyecek içecek işletmeleri için özel hazırlanmıştır. Stok takibi, reçetlendirme, maliyet kontrolü, satın alma işlemlerini ve raporlamalarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Detay
En Tutarlı Rapor

En Tutarlı Rapor

Orion Pos ile işletmenizin tüm analizini size sunulan raporlarla tüm detaylarıyla görebilirsiniz. Bu raporlara Orion Net Napor ile Webten, Orion Mobil Rapor ile Cepten, Orion Rapor ile ofisinizden kısacası her yerden ulaşabilirsiniz.

Detay
Yazarkasa entegrasyonları

Yazarkasa entegrasyonları

Yeni Nesil Mali Onaylı Yazarkasa Pos Entegrasyonu, Orion Pos sisteminizi kolayca mali onaylı yazarkasaya dönüştürün.

Detay
Bolpuan - Orion Sadakat

Bolpuan - Orion Sadakat

Orion size özel yada müdavim müşteriler kazandırmak için çözümler sunar. Dilerseniz size özel sunulan mobil uygulamalarla, dilerseniz Bol Puan ağına katılarak müşterilerinize kampanyalar sunabilirsiniz.

Detay
Paket - Kurye ve fazlası

Paket - Kurye ve fazlası

Orion Pos işletmenizin tüm paket servis işlemlerini ve kurye takibini kolayca yönetmenizi sağlar.

Detay
Yöneticiler için mobil rapor

Yöneticiler için mobil rapor

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden raporlarınıza ulaşın.

Detay
Muhasebe entegrasyonları

Muhasebe entegrasyonları

Orion POS logo, eta, mikro, netsis, uyumsoft, zirve gibi muhasebe programlarıyla tam entegrasyon sağlayarak hayatınızı kolaylaştırır. Hatasız ve bir bütün olarak çalışmanıza yardım eder.

Detay
Yemek Sepeti ve Paket Taksi

Yemek Sepeti ve Paket Taksi

Yemeksepeti.com ile Orion´un tam entegrasyonu mevcuttur. Orion messenger isimli entegrasyon ile yemek sepetinden gönderilen siparişler,Orion´un içinde açılır.Onaylanan siparişleriniz anında mutfak,bar ve diğer paket hazırlama noktalarından çıkar. Orion - pakettexi.com entegrasyonuyla siparişi aldığınız anda kurye çağırabilir ve kurye takibini izleyebilirsiniz.

Detay
Yemek10

Yemek10

İsdeğiniz playformda, web sayfanızdan yada size özel sunulan Mobil uygulamalardan 0 komisyon ile online sipariş alabilirsiniz.

Detay
Otel önbüro entegrasyonları

Otel önbüro entegrasyonları

Orion’un halihazırda Odeon, Elektra, Hotelior 101 ve Mod Hotel otel önbüro programları ile entegrasyonu mevcuttur.Müşterilerin otel içindeki gelirmerkezlerinde yaptıkları harcamalar otomatik olarak müşteri folyolarına eklenir ve personelinize büyük zaman kazandırır. Aynı şekilde başka otel önbüro programı kullanmak isterseniz sizin adınıza bu firmalarla bağlantı kurup entegrasyon yapabilir ve Orion ile tam uyumlu çalışmalarını sağlayabiliriz.

Detay
Hopi, Zubizu, Como vs sadakat

Hopi, Zubizu, Como vs sadakat

Orion POS, Hopi, Zubizu, Como gibi sadakat yönetimi yazılımlarıyla entegre çalışır ve size profesyonel çözümler sunar. Müdavim müşterinize özel ayrıcalıkları tüm detaylarıyla yönetebilir, tekrar kazanımlar sağlayabilirsiniz.

Detay

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Bize Ulaşın

Merhaba, size en kısa sürede ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Gönder
Gönderiliyor...