talep formu
talep formu
destek
 Restaurant programı

yemeksepeti.com ile Orion'un tam entegrasyonu mevcuttur.Orion messenger isimli entegrasyon ile ...

Devamı >>

Orion mobil raporlama ile tüm raporlarınız gerçek zamanlı ve anlık olarak her an elinizde

Devamı >>

Orion ministok ile çok kolaylıkla işletmenizin stoklarını takip edin.Reçeteli ürün takibi ve ma...

Devamı >>

Orion paket servis modülü ile tüm müşteri bilgileri ve eski siparişler kayıt altında.Caller ID ...

Devamı >>

Orion POS logo,eta,mikro,netsis gibi muhasebe programlarıyla tam entegrasyon sağlayarak hayatın...

Devamı >>
01234

yerli

Entegrasyon

 
Orion ile birlikte işetmenizde başka yazılımlar da kullanıyor olabilirsiniz.Örneğin muhasebe,stok,otel önbüro,internet yemek satış portalları,çağrı merkezi santral yazılımları gibi. Orion’un yazılım altyapısı çok gelişmiş olduğundan, kullanmak istediğiniz diğer yazılımlar ile kolayca entegre olabilmektedir.

Muhasebe Programlamları ile entegrasyon
Orion POS logo,eta,mikro,netsis gibi muhasebe programlarıyla tam entegrasyon sağlayarak hayatınızı kolaylaştırır.Hatasız ve bir bütün olarak çalışmanıza yardım eder. İşletmenizde bu programları kullanıyorsanız online aktarım veya günsonunda satışlarınızı içeren bir dosya otomatik olarak oluşturularak bu programlara aktarılır ve satışlarınızdan kaynaklanan datalar ile kasa,cari,stok gibi muhasebe kayıtlarınız güncellenir.Netsis,Logo, Eta ve Mikro’nun yanı sıra başka bir muhasebe programı kullanmak isterseniz sizin adınıza bu firmalarla bağlantı kurup entegrasyon yapabilir ve Orion ile tam uyumlu çalışmalarını sağlayabiliriz.
 
Otel Önbüro sistemleri ile entegrasyon
Orion’un halihazırda Odeon ve Elektra otel önbüro programları ile entegrasyonu mevcuttur.Müşterilerin otel içindeki gelirmerkezlerinde yaptıkları harcamalar otomatik olarak müşteri folyolarına eklenir ve personelinize büyük zaman kazandırır.
Aynı şekilde başka otel önbüro programı kullanmak isterseniz sizin adınıza bu firmalarla bağlantı kurup entegrasyon yapabilir ve Orion ile tam uyumlu çalışmalarını sağlayabiliriz.
 

yemeksepeti.com entegrasyonu
yemeksepeti.com ile Orion'un tam entegrasyonu mevcuttur.Orion messenger isimli entegrasyon ile yemek sepetinden gönderilen siparişler,Orion'un içinde açılır.Onaylanan siparişleriniz anında mutfak,bar ve diğer paket hazırlama noktalarından çıkar.

 
Çağrı Merkezi ve Telefon Santralleri ile entegrasyon
Bazı işletmelerde özellikle paket servisi için santral desteği ile çağrı merkezi yazılımları mevcuttur. Orion’un halihazırda LG santral ve FGS çağrı merkezi sistemleri ile entegrasyonu mevcuttur.Gelen çağrılar Orion ekranına düşmekte ve yönetilmektedir.Tüm telefon operasyonları entegrasyon sayesinde operatörler tarafından Orion ekranlarından yapılmaktadır.
 
CALLER ID (Arayan numaranın ekranda görünmesi) entegrasyonu
Orion’un ARG caller ID ürünleri ile entegrasyonu mevcuttur. Telefon hattı ile Orion arasına bağlanan bir caller ID cihazı sayesinde gelen aramalar direkt olarak Orion’da bulunan müşteri kayıt formunu ekranınıza getirir Bu sayede bir kez kaydettiğiniz bir müşterinizin siparişi için her defasında bilgilerini almaktan kurtulmuş olur,hızlıca sipariş alırsınız ayrıca müşterinize ismi ile hitap edebilir ve önceki siparişleri ile cari bilgilerini ekranınızda görebilirsiniz.