talep formu
talep formu
destek
 Restaurant programı

yemeksepeti.com ile Orion'un tam entegrasyonu mevcuttur.Orion messenger isimli entegrasyon ile ...

Devamı >>

Orion mobil raporlama ile tüm raporlarınız gerçek zamanlı ve anlık olarak her an elinizde

Devamı >>

Orion ministok ile çok kolaylıkla işletmenizin stoklarını takip edin.Reçeteli ürün takibi ve ma...

Devamı >>

Orion paket servis modülü ile tüm müşteri bilgileri ve eski siparişler kayıt altında.Caller ID ...

Devamı >>

Orion POS logo,eta,mikro,netsis gibi muhasebe programlarıyla tam entegrasyon sağlayarak hayatın...

Devamı >>
01234

yerli

ORION POS'un kullanılabileceği işletmeler

 

 

ORION POS ;

Yiyecek içecek,konuk ağırlama,ikram ve eğlence sektöründeki işletmelerin kullanımına uygun olarak dizayn edilmiştir. Bu işletmeler tek şubeli olabileceği gibi çok şubeli zincir işletmeler de olabilir. ORION'un masa servis,paket servis,gel-al ve direk satış,kartlı harcama,merkezi yönetim,raporlama ve web raporlama modülleri tüm bu işletmelerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır.

 

Restaurantlar;

Masaya servis yapan uzun oturumlu restauranlar,hızlı restaurantlar,kebap restaurantları ORION’un dokunmatik terminal ve/veya el terminalleri ile sipariş alma,mutfak bar gibi sipariş noktalarına sipariş iletme,hesap,ödeme,stok ve maliyet kontrolü,raporlama işlemleri için ORION Pos kullanıp işletmelerini rahatlıkla kontrol edebilirler.Kendilerine ait standart bir sistem oluşturup büyümek için Devamı >>

 

Cafeler;

Masaya servis yapılan cafeler,kahve zincirleri vb. işletmeler ORION POS’un dokunmatik sabit terminal veya el terminallerini kullanarak tüm siparişlerini hızlıca alırlar,sipariş noktalarına bildirirler.Günsonunda istedikleri raporları alıp kendi öngörülerini yapabilirler.

 

Barlar;

Hızlı direk satış ve masaya servis yapılan kalabalık barlar işletme sahipleri için kontrol edilmesi zor olan işletme sınıfına girerler.Kalabalık içinden kasaya gitmek garsonlar için zordur.Aynı şekilde onlarca el barmene para uzatarak içecek ister ve bir sisteminiz yoksa işler karışabilir.En çok bilinçli ya da bilinçsiz kaçağın oluştuğu işletme tplerinden biri barlardır.ORION POS Devamı >>

 

Fast Food;

Direk satış,gel-al (takeway),paket servis yapan fast food işletmelerinde servis personeli karşısına gelen müşterinin siparişini saniyeler içinde sisteme kaydedip kolayca ödemeyi alabilir. Caller ID sistemi ile kayıtlı müşterilerine hızlıca ulaşıp paket siparişlerini takip edebilirler.Günsonunda saatlerce uğraşmadan saniyeler içinde raporlarını Devamı >>

 

pastane

Pastane-Fırın;

Direk satış yapılan ve barkodlu terazi ile çalışan pastaneler,masaya servis,gel-al (takeway),paket servis yapılan pastaneler ORION’un kolay kullanılan ve çabuk öğrenilen yapısı ile satış ve stoklarını kolayca takip edebilirler.

 

Lokantalar

Lokantalar;

Masa servisi,self servis,gel-al,paket servis yapılan lokantalar, servis döngüsün çok hızlı olduğu işletmelerdir.Müşterileriniz aynı anda gelip aynı anda gidebilir.Çok çabuk yemeklerini yiyerek kalkmak isteyebilirler.Ya da paket servis ve gel al müşterileriniz siparişlerinin çok hızlı ve hatasız gelmesini isterler.İşte bu noktada ORION POS devreye girer.ORION’un sipariş alma zamanı dokunmatik terminal ve el terminali Devamı >>

 

büfe

Büfeler;

Direk satış,gel-al (takeway),paket servis yapan büfeler ORION’un çok fazla yer kaplamayan mouse klavye gibi yardımcı araç gerektirmeyen kompakt donanımları ile satış ve stoklarını kolayca takip edebilirler. Caller ID sistemi ile kayıtlı müşterilerine hızlıca ulaşıp paket siparişlerini takip edebilirler.Günsonunda saatlerce uğraşmadan saniyeler içinde raporlarını alabilirler.

 

klup

Kulüp-Dernek;

Üyelik sistemine bağlı çalışan kulüp derneklerin üye takip ve varsa yiyecek içecek noktalarında yapılan satışların kontrolü,takibi ve raporlanması,stok takibi ORION POS ile kolayca yapılabilir.

 

Oteller;

Otellerin restaurant,oda servisi,lobby,cafe,bar,disco,otopark,çamaşırhane,oyun salonu gibi gelir merkezlerinde her türlü sipariş tiine uygun olarak kullanılabilir.İstenilen otel önbüro ve arka ofis (muhasebe,stok) programı ile entegrasyon yapılarak müşteri harcamaları otomatik ve online olarak müşteri folyosuna aktarılır.

 

Tatil köyü;

Ön ödeme esasına göre çalışan tatil köylerinde müşterilerinize manyetik kart,smart kart ya da akıllı elektronik bileklik vererek harcamalarını sıcak para dönmeden kontrol altına alabilirsiniz. Müşteri harcamalarının kontrolü ve tüm yiyecek içecek noktalarında yapılan satışların takip edilmesi ve varsa önbüro ve arka ofis (muhasebe,stok) programlarına aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Eğlence Parkı;

Ön ödeme esasına göre çalışan eğlence parklarında müşterilerinize manyetik kart,smart kart ya da akıllı elektronik bileklik vererek harcamalarını sıcak para dönmeden kontrol altına alabilirsiniz.Müşteri harcamalarının kontrolü ve tüm yiyecek içecek noktalarında yapılan satışların takip edilmesi ve varsa önbüro ve arka ofis (muhasebe,stok) programlarına aktarılmasını sağlayabilirsiniz.