talep formu
talep formu
destek
 Restaurant programı

yemeksepeti.com ile Orion'un tam entegrasyonu mevcuttur.Orion messenger isimli entegrasyon ile ...

Devamı >>

Orion mobil raporlama ile tüm raporlarınız gerçek zamanlı ve anlık olarak her an elinizde

Devamı >>

Orion ministok ile çok kolaylıkla işletmenizin stoklarını takip edin.Reçeteli ürün takibi ve ma...

Devamı >>

Orion paket servis modülü ile tüm müşteri bilgileri ve eski siparişler kayıt altında.Caller ID ...

Devamı >>

Orion POS logo,eta,mikro,netsis gibi muhasebe programlarıyla tam entegrasyon sağlayarak hayatın...

Devamı >>
01234

yerli

Bar Pos Sistemi

 

Bar Pos SistemiHızlı direk satış ve masaya servis yapılan kalabalık barlar işletme sahipleri için kontrol edilmesi zor olan işletme sınıfına girerler.Kalabalık içinden kasaya gitmek garsonlar için zordur.Aynı şekilde onlarca el barmene para uzatarak içecek ister ve bir sisteminiz yoksa işler karışabilir.

En çok bilinçli ya da bilinçsiz kaçağın oluştuğu işletme tplerinden biri barlardır.ORION POS size bu konuda oldukça yardımcı olabilir. ORION’un el terminali ile kalabalık içinden sipariş alabilir,kasaya ya da bara gitmeden siparişinizi bardaki yazıcıdan çıkartabilirsiniz. Bardan yapılan direk satışları ORION Dokunmatik terminalden geçirip müşterinin yazıcıdan çıkan fişle birlikte içecek almasını sağlayarak barmenlerin para ile olan ilişkisini kesebilirsiniz.

Günsonunda alacağınız ürünsatış ve stok raporları ile cironuzu karşılaştırıp uyumluluk kontrolü yapabilirsniz. Ön ödemeli satışlar için müşterilerinize manyetik kart,smart kart ya da akıllı elektronik bileklik vererek harcamalarını sıcak para dönmeden kontrol altına alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi : 0216 660 10 59