Orion Tam Aradığınız Çözümler

Hakkımızda


orion hakkımızdaMüşteri ağırlayan işletmeler daha fazla konuk ağırlamak, daha fazla kar etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak durumundadırlar. Bu nedenle işletmelerde sistemli bir çalışma, işlerin aksamaması için çok önemlidir. Müşteriden siparişin alınması, hazırlanması, servis edilmesi ve ödemenin alınması hızlı ve düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Bunun ile birlikte kazanç ve memnuniyet artlar. Böylelikle gerekli eleman sayısı ile daha kaliteli ve daha hızlı bir hizmet daha çok müşteri kazancını sağlayabilmektedir.

Bütün bu ödeme ve servis gibi işlemleri bilgisayar tabanlı dokunmatik terminal ya da mobil terminaller sayesinde yapan otomasyon sistemin POS adı verilir. Açılımı İngilizcedir ve point of sales açılımıma sahiptir. Orion sistemi, mekân sahiplerine en az maliyetle en çok karı sağlayan, yatırımda geri dönüşümü en hızlı olan, işletmenin bütün işlemlerinin tel elden gerçekleşmesinde yardımcı olan, en son teknolojiye sahip olan POS sistemidir. Orion Posun'un üç şekilde çalışma durumu vardır.

Bunlar, masa sevisi ile paket servisi ile ve gel - al servisidir. Orion Pos'un sahip olduğu birçok avantaj vardır. Orion Pos hızlı ve güçlüdür, sağlamdır ve yüksek performansla çalışır, kolay kullanım sağlar ve tam dokunmatiktir, gelişmiş güvenlik özelliklerine sahiptir, verimlidir ve bunların yanı sıra mekâna uygun bir biçimde tasarlanması sayesinde farklı ve göz alıcıdır. Bunun ile birlikte Orion Pos akıllı kullanıcı girişine sahip olması sayesinde sisteme girildiğinde her kullanıcı yetki seviyesine göre farklı ekranlarla çalışabilmektedir. Bunun ile birlikte akıllı adisyon ve fatura yazdırma özelliği, akıllı sipariş yazıcı çıktıları, iptal ve iade işlemlerinin yakından takip etme olanağı gibi birçok olanak sağlamaktadır. Orion şirketi Orion pos dışında; Orion mobile, Orion stok, Orion rapor, entegrasyon gibi birçok hizmeti de bünyesinde bulundurmaktadır.

Bir mekânda işlerin otomatik olarak işlendiğinin farkına varan müşteriler teknolojinin kullanımından dolayı hızlı ve sorunsuz hizmet görmekten memnun olmaktadırlar. Teknolojik özelliklerinin yanı sıra müşteri memnuniyetini de tam anlamıyla sağlayan Orion Pos şu anda hem işletimini sürdüren hem de yeni açılmış mekânların bir numaralı gereksinimlerinden birisi haline gelmiştir.